REC15-2415D/H2/M/X2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-2415D/H2/M/X2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC15-2415D/H2/M/X2
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Foi de date: REC15-2415D/H2/M/X2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC15-2415D/H2/M/X2
Număr parc REC15-2415D/H2/M/X2 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2189 pcs Fișa cu date REC15-2415D/H2/M/X2.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -15V Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 2kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC15/M Putere (Wați) 15W
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 10018955
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating) Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici SCP
Eficienţă 86% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA, 500mA Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
REC15-2415D/H2
REC15-2415D/H2
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
In stoc: 3441 pcs
Descarca: REC15-2415D/H2.pdf
RFQ
REC15-2415D/H2/M
REC15-2415D/H2/M
Producători: RECOM Power