050R40-178BO
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R40-178BO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 050R40-178BO
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 40POS 0.50MM 7.01"
Foi de date: 050R40-178BO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 050R40-178BO
Număr parc 050R40-178BO Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 40POS 0.50MM 7.01" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2140 pcs Fișa cu date 050R40-178BO.pdf
Stilul de terminare Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.020" (0.50mm) Alte nume Q5310642
Numărul de conductori 40 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungimea - expunerea se termină 0.140" (3.56mm) Lungime 7.008" (178.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 40 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 7.008" (178.00mm)
Tip cablu FFC, FPC
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
050R40-178B
050R40-178B
Producători: Parlex Corp.
Descriere: CABLE FFC 40POS 0.50MM 7.01"