050R40-178B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R40-178B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 050R40-178B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 40POS 0.50MM 7.01"
Foi de date: 1.050R40-178B.pdf2.050R40-178B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 050R40-178B
Număr parc 050R40-178B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 40POS 0.50MM 7.01" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1209 pcs Fișa cu date 1.050R40-178B.pdf2.050R40-178B.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.020" (0.50mm) Alte nume 1431-BYY0127LN
Q5767413
Numărul de conductori 40 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungimea - expunerea se termină 0.140" (3.56mm) Lungime 7.008" (178.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 40 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 7.008" (178.00mm)