NF2EB-24V-A
PanasonicPanasonic
NF2EB-24V-A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NF2EB-24V-A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Foi de date: NF2EB-24V-A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NF2EB-24V-A
Număr parc NF2EB-24V-A Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4045 pcs Fișa cu date NF2EB-24V-A.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 220VAC, 220VDC - Max
Serie NF Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Alte nume 255-3447
NF2EB-24V-A-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 65°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Rating de contact (curent) 2A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 2 kOhms
Puterea bobinei 290 mW Coil curent 20.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
NF2EB-12V-A
NF2EB-12V-A
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V