NF2EB-12V-A
PanasonicPanasonic
NF2EB-12V-A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NF2EB-12V-A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Foi de date: NF2EB-12V-A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NF2EB-12V-A
Număr parc NF2EB-12V-A Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4190 pcs Fișa cu date NF2EB-12V-A.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9.6 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 220VAC, 220VDC - Max
Serie NF Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Temperatura de Operare -40°C ~ 65°C Operați timpul 15ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Rating de contact (curent) 2A
Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 500 Ohms Puterea bobinei 290 mW
Coil curent 36.7mA