M9MZ90GK4Y
Prezentarea produsului
Număr parc: M9MZ90GK4Y
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Foi de date: M9MZ90GK4Y.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 545 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 545 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M9MZ90GK4Y
Număr parc M9MZ90GK4Y Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS