M9MZ90GK4CGA
Prezentarea produsului
Număr parc: M9MZ90GK4CGA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR AC INDUCT 90MM 90W 230VAC
Foi de date: M9MZ90GK4CGA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 516 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 516 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M9MZ90GK4CGA
Număr parc M9MZ90GK4CGA Producător Panasonic
Descriere MOTOR AC INDUCT 90MM 90W 230VAC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 516 pcs Fișa cu date M9MZ90GK4CGA.pdf
Greutate 7.2 lbs (3.3kg) Tensiune - evaluat 230VAC
Tip AC Motor Moment de cuplu - Evaluat (oz-in / mNm) 90.63 / 640
Momentul momentului - Momentul maxim (oz-in / mNm) - Stilul de terminare Connector
Dimensiune / Dimensiune Square - 3.540" x 3.540" (90.00mm x 90.00mm) Serie -
RPM 1350 RPM Putere - evaluat 90W
Alte nume 1110-4039 Temperatura de Operare -10°C ~ 40°C
Montajul spațiului golurilor 4.094" (104.00mm) Tipul motorului -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - arbore și rulment 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Reducerea raportului viteză -
Funcţie Standard Caracteristici -
Tipul encoderului - Diametru - arbore -
descriere detaliata AC Motor Standard 1350 RPM 90W 230VAC Aprobări CCC, CE, cULus