M9MX40SB4YS
Prezentarea produsului
Număr parc: M9MX40SB4YS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Foi de date: M9MX40SB4YS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 432 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 432 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M9MX40SB4YS
Număr parc M9MX40SB4YS Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS