M9MX40S4Y
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M9MX40S4Y
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Foi de date: M9MX40S4Y.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 870 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 870 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M9MX40S4Y
Număr parc M9MX40S4Y Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 870 pcs Fișa cu date M9MX40S4Y.pdf
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
M9MX40HK4Y
M9MX40HK4Y
Producători: Panasonic
Descriere: MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
In stoc: 131 pcs
Descarca: M9MX40HK4Y.pdf
RFQ
M9MX40S4YS
M9MX40S4YS
Producători: Panasonic