KR16TT161208
PanasonicPanasonic
KR16TT161208 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KR16TT161208
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FERRITE CORE 45 OHM SOLID 12MM
Foi de date: KR16TT161208.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KR16TT161208
Număr parc KR16TT161208 Producător Panasonic
Descriere FERRITE CORE 45 OHM SOLID 12MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6257 pcs Fișa cu date KR16TT161208.pdf
Tip Round Serie TT
Evaluări - Dimensiunea exterioară 0.630" Dia (16.00mm)
Alte nume P11372
P11372-ND
P12721
Tipul de montare Free Hanging
Material - Lungime 0.315" (8.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea interioară 0.472" Dia (12.00mm)
Impedanță @ Frecvență 45 Ohm @ 100MHz descriere detaliata Solid Free Hanging Ferrite Core 45 Ohm @ 100MHz ID 0.472" Dia (12.00mm) OD 0.630" Dia (16.00mm) Length 0.315" (8.00mm)