KR16TT160918
PanasonicPanasonic
KR16TT160918 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KR16TT160918
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FERRITE CORE 110 OHM SOLID 9MM
Foi de date: KR16TT160918.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KR16TT160918
Număr parc KR16TT160918 Producător Panasonic
Descriere FERRITE CORE 110 OHM SOLID 9MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5230 pcs Fișa cu date KR16TT160918.pdf
Tip Round Serie TT
Evaluări - Dimensiunea exterioară 0.630" Dia (16.00mm)
Alte nume P11370
P11370-ND
P12719
Tipul de montare Free Hanging
Material - Lungime 0.709" (18.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea interioară 0.354" Dia (9.00mm)
Impedanță @ Frecvență 110 Ohm @ 100MHz descriere detaliata Solid Free Hanging Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 0.354" Dia (9.00mm) OD 0.630" Dia (16.00mm) Length 0.709" (18.00mm)