JVN1AF-24V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JVN1AF-24V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Foi de date: 1.JVN1AF-24V-F.pdf2.JVN1AF-24V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JVN1AF-24V-F
Număr parc JVN1AF-24V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13055 pcs Fișa cu date 1.JVN1AF-24V-F.pdf2.JVN1AF-24V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 18 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 277VAC, 30VDC - Max
Serie JV-N Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 255-6204
JVN1AF-24V-F-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 12ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Flux Protection descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 16A Materiale de contact Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formular de contact SPST-NO (1 Form A) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 2.88 kOhms
Puterea bobinei 200 mW Coil curent 8.3mA