JVN1AF-18V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JVN1AF-18V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
Foi de date: 1.JVN1AF-18V-F.pdf2.JVN1AF-18V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JVN1AF-18V-F
Număr parc JVN1AF-18V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17876 pcs Fișa cu date 1.JVN1AF-18V-F.pdf2.JVN1AF-18V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 13.5 VDC Opriți tensiunea (Min) 0.9 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 277VAC, 30VDC - Max
Serie JV-N Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Operați timpul 12ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 16A
Materiale de contact Silver Tin Oxide (AgSnO) Formular de contact SPST-NO (1 Form A)
Tensiune în bobină 18VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 1.62 kOhms Puterea bobinei 200 mW
Coil curent 11.1mA