HJ4-AC12V
PanasonicPanasonic
HJ4-AC12V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HJ4-AC12V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HJ4-AC12V
Număr parc HJ4-AC12V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14761 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 9.6 VAC Opriți tensiunea (Min) 3.6 VAC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC, 125VDC - Max
Serie HJ Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Socketable Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VAC Coil Socketable
Rating de contact (curent) 5A Materiale de contact Silver (Ag)
Formular de contact 4PDT (4 Form C) Tensiune în bobină 12VAC
Tip de bobină Non Latching Puterea bobinei 1.3 VA
Coil curent 85.4mA