HJ4-AC120V
PanasonicPanasonic
HJ4-AC120V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HJ4-AC120V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HJ4-AC120V
Număr parc HJ4-AC120V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11365 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 96 VAC Opriți tensiunea (Min) 36 VAC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC, 125VDC - Max
Serie HJ Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 255-1685 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Socketable
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 120VAC Coil Socketable
Rating de contact (curent) 5A Materiale de contact Silver (Ag)
Formular de contact 4PDT (4 Form C) Tensiune în bobină 120VAC
Tip de bobină Non Latching Puterea bobinei 1.3 VA
Coil curent 9.1mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HJ4-AC100V
HJ4-AC100V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
In stoc: 13987 pcs
Descarca:
RFQ
HJ4-AC200V
HJ4-AC200V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 200V