HJ2-DC12V-6
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HJ2-DC12V-6
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURP 2POLE
Foi de date: HJ2-DC12V-6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HJ2-DC12V-6
Număr parc HJ2-DC12V-6 Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURP 2POLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3803 pcs Fișa cu date HJ2-DC12V-6.pdf
Serie * Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Relay Coil
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HJ2-DC110V-6
HJ2-DC110V-6
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURP 2POLE
In stoc: 3960 pcs
Descarca: HJ2-DC110V-6.pdf
RFQ
HJ2-DC24V-6
HJ2-DC24V-6
Producători: Panasonic
In stoc: 5461 pcs
Descarca: HJ2-DC24V-6.pdf
RFQ
HJ2-DC24V-D
HJ2-DC24V-D
Descriere: HJ CONTROL PANEL RELAYS
Descarca:
HJ2-DC24V-D-6
HJ2-DC24V-D-6
Descarca: HJ2-DC24V-D-6.pdf
HJ2-AC48V-6
HJ2-AC48V-6
Descarca: HJ2-AC48V-6.pdf
HJ2-DC110V-D
HJ2-DC110V-D
Descarca: HJ2-DC110V-D.pdf
HJ2-DC12V-D
HJ2-DC12V-D
Descarca:
HJ2-DC110V-D-6
HJ2-DC110V-D-6
Descarca: HJ2-DC110V-D-6.pdf
HJ2-DC110V
HJ2-DC110V
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
HJ2-DC24V
HJ2-DC24V
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
HJ2-DC12V-D-6
HJ2-DC12V-D-6
Descarca: HJ2-DC12V-D-6.pdf
HJ2-DC12V
HJ2-DC12V
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW