HJ2-DC110V
PanasonicPanasonic
HJ2-DC110V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HJ2-DC110V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HJ2-DC110V
Număr parc HJ2-DC110V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13624 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 88 VDC Opriți tensiunea (Min) 11 VDC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC, 125VDC - Max
Serie HJ Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Socketable Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Socketable
Rating de contact (curent) 7A Materiale de contact Silver (Ag)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 110VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 11 kOhms
Puterea bobinei 1.1 W Coil curent 9.1mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HJ2-AC24V-D
HJ2-AC24V-D
Producători: Panasonic
Descriere: HJ CONTROL PANEL RELAYS
In stoc: 12602 pcs
Descarca:
RFQ
HJ2-DC12V-D
HJ2-DC12V-D
Producători: Panasonic
In stoc: 12018 pcs
Descarca:
RFQ
HJ2-DC110V-D-6
HJ2-DC110V-D-6
Descriere: RELAY GEN PURP 2POLE
Descarca: HJ2-DC110V-D-6.pdf
HJ2-DC12V
HJ2-DC12V
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
HJ2-AC240V
HJ2-AC240V
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V