HE1AN-DC48V
PanasonicPanasonic
HE1AN-DC48V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HE1AN-DC48V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V
Foi de date: HE1AN-DC48V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HE1AN-DC48V
Număr parc HE1AN-DC48V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4639 pcs Fișa cu date HE1AN-DC48V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 33.6 VDC Opriți tensiunea (Min) 4.8 VDC
Stilul de terminare Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tensiune de comutare 277VAC, 30VDC - Max
Serie HE Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 255-3710
HE1AN-DC48V-ND
HE1ANDC48V
Temperatura de Operare -50°C ~ 55°C
Operați timpul 30ms Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Chassis Mount Rating de contact (curent) 30A
Materiale de contact Silver Tin Oxide (AgSnO) Formular de contact SPST-NO (1 Form A)
Tensiune în bobină 48VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 1.2 kOhms Puterea bobinei 1.92 W
Coil curent 40.0mA