HE1AN-AC24V
PanasonicPanasonic
HE1AN-AC24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HE1AN-AC24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Foi de date: HE1AN-AC24V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HE1AN-AC24V
Număr parc HE1AN-AC24V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4170 pcs Fișa cu date HE1AN-AC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 16.8 VAC Opriți tensiunea (Min) 3.6 VAC
Stilul de terminare Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tensiune de comutare 277VAC, 30VDC - Max
Serie HE Timp de eliberare 30ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 255-1640
HE1ANAC24V
Temperatura de Operare -50°C ~ 55°C
Operați timpul 30ms Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VAC Coil Chassis Mount
Rating de contact (curent) 30A Materiale de contact Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formular de contact SPST-NO (1 Form A) Tensiune în bobină 24VAC
Tip de bobină Non Latching Puterea bobinei 1.8 VA
Coil curent 74.0mA