EZP-E1D106MTA
PanasonicPanasonic
EZP-E1D106MTA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EZP-E1D106MTA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 10UF 1.3KVDC RAD 4LD
Foi de date: EZP-E1D106MTA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EZP-E1D106MTA
Număr parc EZP-E1D106MTA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 10UF 1.3KVDC RAD 4LD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9245 pcs Fișa cu date EZP-E1D106MTA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1300V (1.3kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm) Serie EZPE
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Alte nume EZPE1D106MTA
P15856
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.476" (37.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 2.028" (51.50mm)
Caracteristici Low ESR ESR (rezistență în serie echivalentă) 10 mOhms
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 10µF Film Capacitor 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
capacitanță 10µF Aplicații DC Link, DC Filtering