EZP-E1B206MTA
PanasonicPanasonic
EZP-E1B206MTA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EZP-E1B206MTA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 20UF 1.1KVDC RAD 4LD
Foi de date: EZP-E1B206MTA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EZP-E1B206MTA
Număr parc EZP-E1B206MTA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 20UF 1.1KVDC RAD 4LD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8182 pcs Fișa cu date EZP-E1B206MTA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1100V (1.1kV) Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm) Serie EZPE
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Alte nume EZPE1B206MTA
P15522
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.476" (37.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 2.039" (51.80mm)
Caracteristici Low ESR ESR (rezistență în serie echivalentă) 6.3 mOhms
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 20µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
capacitanță 20µF Aplicații DC Link, DC Filtering