ERZ-V20R391
PanasonicPanasonic
ERZ-V20R391 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V20R391
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
Foi de date: ERZ-V20R391.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V20R391
Număr parc ERZ-V20R391 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42586 pcs Fișa cu date ERZ-V20R391.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 390V Tensiunea varistorului (Min) 351V
Tensiunea varistorului (Max) 429V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume ERZV20R391
P7328
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 320V
AC Volt maxim 250V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 275J descriere detaliata 390V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 1100pF @ 1kHz