ERZ-V20R271
PanasonicPanasonic
ERZ-V20R271 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V20R271
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Foi de date: ERZ-V20R271.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V20R271
Număr parc ERZ-V20R271 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66007 pcs Fișa cu date ERZ-V20R271.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 270V Tensiunea varistorului (Min) 247V
Tensiunea varistorului (Max) 303V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume ERZV20R271
P7325
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 225V
AC Volt maxim 175V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 190J descriere detaliata 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 1300pF @ 1kHz