ERZ-V10D201
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D201 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V10D201
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10MM
Foi de date: ERZ-V10D201.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V10D201
Număr parc ERZ-V10D201 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 211727 pcs Fișa cu date ERZ-V10D201.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 200V Tensiunea varistorului (Min) 185V
Tensiunea varistorului (Max) 225V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Alte nume ERZV10D201
P7205
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 170V
AC Volt maxim 130V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 35J descriere detaliata 200V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Curent - Surge 3.5kA Capacitate @ Frecventa 430pF @ 1kHz