ERZ-V10D151
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERZ-V10D151 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V10D151
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V10D151
Număr parc ERZ-V10D151 Producător Panasonic Electronic Components
Descriere VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea varistorului (tip) 135V Tensiunea varistorului (Max) 150V
Serie ZNR® Starea RoHS Bulk
Polarizare Disc 10mm Alte nume ERZV10D151
P7254
Orientare 1 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Număr de porturi 125VDC Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 95VAC
AC Volt maxim 25J Codul producătorului ERZ-V10D151
Energie 3.5kA Descriere VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM
Curent - Surge 165V Capacitate @ Frecventa 1100pF @ 1kHz