ERZ-E08B621CS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-E08B621CS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 620V 3.5KA DISC 11.5MM
Foi de date: ERZ-E08B621CS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-E08B621CS
Număr parc ERZ-E08B621CS Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 620V 3.5KA DISC 11.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 824977 pcs Fișa cu date ERZ-E08B621CS.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 620V Tensiunea varistorului (Min) 558V
Tensiunea varistorului (Max) 682V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 11.5mm
Alte nume ERZE08B621CS Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 505V
AC Volt maxim 385V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 92J descriere detaliata 620V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm
Curent - Surge 3.5kA Capacitate @ Frecventa 140pF @ 1kHz