ERZ-E08B431CS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-E08B431CS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10.5MM
Foi de date: ERZ-E08B431CS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-E08B431CS
Număr parc ERZ-E08B431CS Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 843004 pcs Fișa cu date ERZ-E08B431CS.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 430V Tensiunea varistorului (Min) 387V
Tensiunea varistorului (Max) 473V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10.5mm
Alte nume ERZE08B431CS Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 350V
AC Volt maxim 275V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 80J descriere detaliata 430V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm
Curent - Surge 3.5kA Capacitate @ Frecventa 230pF @ 1kHz