ERZ-E08A361CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E08A361CS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-E08A361CS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10.5MM
Foi de date: ERZ-E08A361CS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-E08A361CS
Număr parc ERZ-E08A361CS Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 994882 pcs Fișa cu date ERZ-E08A361CS.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10.5mm
Alte nume ERZE08A361CS Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 300V
AC Volt maxim 230V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 65J descriere detaliata 360V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm
Curent - Surge 3.5kA Capacitate @ Frecventa 280pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ERZ-E08A391CS
ERZ-E08A391CS
Producători: Panasonic
Descriere: VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10.5MM
In stoc: 982937 pcs
Descarca: ERZ-E08A391CS.pdf
RFQ
ERZ-E08A271CS
ERZ-E08A271CS
Producători: Panasonic
Descriere: VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10.5MM
In stoc: 922699 pcs
Descarca: ERZ-E08A271CS.pdf
RFQ
ERZ-E08A361
ERZ-E08A361
Descriere: VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10.5MM