ERZ-E08A271
PanasonicPanasonic
ERZ-E08A271 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-E08A271
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10.5MM
Foi de date: ERZ-E08A271.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-E08A271
Număr parc ERZ-E08A271 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 244580 pcs Fișa cu date ERZ-E08A271.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 270V Tensiunea varistorului (Min) 247V
Tensiunea varistorului (Max) 303V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10.5mm
Alte nume ERZE08A271
P16670
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 225V
AC Volt maxim 175V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 49J descriere detaliata 270V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm
Curent - Surge 3.5kA Capacitate @ Frecventa 330pF @ 1kHz