ERG-1SJ510A
ERG-1SJ510A
Producători: Panasonic
Descriere: RES 51 OHM 1W 5% AXIAL
In stoc: 3042496 pcs
Descarca: ERG-1SJ510A.pdf
RFQ
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW