ERG-1SJ473A
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ473A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERG-1SJ473A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 47K OHM 1W 5% AXIAL
Foi de date: ERG-1SJ473A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERG-1SJ473A
Număr parc ERG-1SJ473A Producător Panasonic
Descriere RES 47K OHM 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2930426 pcs Fișa cu date ERG-1SJ473A.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Serie ERG Rezistenţă 47 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume ERG1SJ473A
P47KW-1TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 47 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film