ERA-V33J181V
PanasonicPanasonic
ERA-V33J181V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-V33J181V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/16W
Foi de date: ERA-V33J181V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-V33J181V
Număr parc ERA-V33J181V Producător Panasonic
Descriere RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/16W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 751003 pcs Fișa cu date ERA-V33J181V.pdf
Tip Temperature Sensitive Toleranţă ±5%
Coeficientul de temperatură 3300ppm/°C Serie ERAV
Rezistenţă 180 Ohms Putere (Wați) 0.063W, 1/16W
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume ERAV33J181V
P180CHTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 180 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3300ppm/°C Surface Mount Compoziţie Metal Film