ERA-V33J151V
PanasonicPanasonic
ERA-V33J151V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-V33J151V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES TEMP SENS 150 OHM 5% 1/16W
Foi de date: ERA-V33J151V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-V33J151V
Număr parc ERA-V33J151V Producător Panasonic
Descriere RES TEMP SENS 150 OHM 5% 1/16W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 147690 pcs Fișa cu date ERA-V33J151V.pdf
Tip Temperature Sensitive Toleranţă ±5%
Coeficientul de temperatură 3300ppm/°C Serie ERAV
Rezistenţă 150 Ohms Putere (Wați) 0.063W, 1/16W
ambalare Original-Reel® Alte nume P150CHDKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 150 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3300ppm/°C Surface Mount Compoziţie Metal Film