ELL-VEG6R8N
PanasonicPanasonic
ELL-VEG6R8N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-VEG6R8N
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 6.8UH 650MA 350 MOHM
Foi de date: ELL-VEG6R8N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELL-VEG6R8N
Număr parc ELL-VEG6R8N Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 6.8UH 650MA 350 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 514126 pcs Fișa cu date ELL-VEG6R8N.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
ecranare Shielded Serie G
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume ELLVEG6R8N
PCD2280TR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 6.8µH
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 350 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 350 mOhm
Ratingul curent 650mA Curent - saturație 580mA