ELL-VEG330M
PanasonicPanasonic
ELL-VEG330M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-VEG330M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 290MA 2.3 OHM SMD
Foi de date: ELL-VEG330M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELL-VEG330M
Număr parc ELL-VEG330M Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 33UH 290MA 2.3 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4714 pcs Fișa cu date ELL-VEG330M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
ecranare Shielded Serie G
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume PCD2284TR Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 33µH
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 33µH Shielded Wirewound Inductor 290mA 2.3 Ohm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 2.3 Ohm
Ratingul curent 290mA Curent - saturație 260mA