ELL-6UH271M
PanasonicPanasonic
ELL-6UH271M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-6UH271M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 270UH 370MA 1.2 OHM
Foi de date: ELL-6UH271M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELL-6UH271M
Număr parc ELL-6UH271M Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 270UH 370MA 1.2 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 351650 pcs Fișa cu date ELL-6UH271M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Alte nume ELL6UH271M
PCD2124TR
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 270µH
Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 270µH Shielded Wirewound Inductor 370mA 1.2 Ohm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 1.2 Ohm
Ratingul curent 370mA Curent - saturație -