ELL-6UH181M
PanasonicPanasonic
ELL-6UH181M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-6UH181M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 180UH 470MA 750 MOHM
Foi de date: ELL-6UH181M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELL-6UH181M
Număr parc ELL-6UH181M Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 180UH 470MA 750 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 293469 pcs Fișa cu date ELL-6UH181M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie H
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume ELL6UH181M
PCD2122TR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 180µH
Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 180µH Shielded Wirewound Inductor 470mA 750 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 750 mOhm
Ratingul curent 470mA Curent - saturație -