ELL-6PM470M
PanasonicPanasonic
ELL-6PM470M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-6PM470M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 47UH 440MA 360 MOHM
Foi de date: ELL-6PM470M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELL-6PM470M
Număr parc ELL-6PM470M Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 47UH 440MA 360 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5866 pcs Fișa cu date ELL-6PM470M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie M
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume ELL6PM470M
PCD1712TR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 47µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 47µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 360 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 360 mOhm
Ratingul curent 440mA Curent - saturație -