ELL-6PM3R3N
PanasonicPanasonic
ELL-6PM3R3N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-6PM3R3N
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 1.85A 35 MOHM
Foi de date: ELL-6PM3R3N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELL-6PM3R3N
Număr parc ELL-6PM3R3N Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 3.3UH 1.85A 35 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6214 pcs Fișa cu date ELL-6PM3R3N.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie M
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume PCD1697CT Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.85A 35 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 35 mOhm
Ratingul curent 1.85A Curent - saturație -