ELJ-PB390KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PB390KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-PB390KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 230MA 1.6 OHM SMD
Foi de date: ELJ-PB390KF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-PB390KF
Număr parc ELJ-PB390KF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 39UH 230MA 1.6 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2882 pcs Fișa cu date ELJ-PB390KF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie PB
Evaluări - Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Alte nume PCD1529DKR Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 39µH
Înălțime - așezată (Max) 0.134" (3.40mm) Frecventa - Self Resonant 9.5MHz
descriere detaliata 39µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 1.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Rezistența DC (DCR) 1.6 Ohm Max
Ratingul curent 230mA Curent - saturație -