ELJ-NJ5N6ZF2
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-NJ5N6ZF2
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 5.6NH 750MA 80 MOHM
Foi de date: ELJ-NJ5N6ZF2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-NJ5N6ZF2
Număr parc ELJ-NJ5N6ZF2 Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 5.6NH 750MA 80 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3194 pcs Fișa cu date ELJ-NJ5N6ZF2.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie NJ
Evaluări - Q @ Freq 35 @ 250MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume ELJNJ5N6ZF2
PCD1793TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Frecventa de inductie - test 250MHz Inductanţă 5.6nH
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecventa - Self Resonant 6GHz
descriere detaliata 5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 80 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) 80 mOhm Max
Ratingul curent 750mA Curent - saturație -