ELJ-NJ4N7EF2
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-NJ4N7EF2
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 4.7NH 850MA 60 MOHM
Foi de date: ELJ-NJ4N7EF2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-NJ4N7EF2
Număr parc ELJ-NJ4N7EF2 Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 4.7NH 850MA 60 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4646 pcs Fișa cu date ELJ-NJ4N7EF2.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±0.5nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie NJ
Evaluări - Q @ Freq 35 @ 250MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume ELJNJ4N7EF2
PCD1815TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Frecventa de inductie - test 250MHz Inductanţă 4.7nH
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecventa - Self Resonant 6GHz
descriere detaliata 4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 60 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) 60 mOhm Max
Ratingul curent 850mA Curent - saturație -