ELJ-LA3R3KF
PanasonicPanasonic
ELJ-LA3R3KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-LA3R3KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 670MA 240 MOHM
Foi de date: ELJ-LA3R3KF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-LA3R3KF
Număr parc ELJ-LA3R3KF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 3.3UH 670MA 240 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4011 pcs Fișa cu date ELJ-LA3R3KF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie LA
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Alte nume ELJLA3R3KF
P15210TR
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) 0.094" (2.40mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 240 mOhm 1210 (3225 Metric) Rezistența DC (DCR) 240 mOhm
Ratingul curent 670mA Curent - saturație 1.2A