ELJ-LA2R2KF
PanasonicPanasonic
ELJ-LA2R2KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-LA2R2KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 740MA 200 MOHM
Foi de date: ELJ-LA2R2KF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-LA2R2KF
Număr parc ELJ-LA2R2KF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 2.2UH 740MA 200 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5583 pcs Fișa cu date ELJ-LA2R2KF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie LA
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Alte nume ELJLA2R2KF
P15209TR
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.094" (2.40mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 740mA 200 mOhm 1210 (3225 Metric) Rezistența DC (DCR) 200 mOhm
Ratingul curent 740mA Curent - saturație 1.4A