ELJ-FB271JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB271JF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-FB271JF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 270UH 80MA 14 OHM SMD
Foi de date: ELJ-FB271JF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-FB271JF
Număr parc ELJ-FB271JF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 270UH 80MA 14 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 520351 pcs Fișa cu date ELJ-FB271JF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie FB
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 796kHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Alte nume ELJFB271JF
PCD1470TR
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 270µH
Înălțime - așezată (Max) 0.134" (3.40mm) Frecventa - Self Resonant 4.1MHz
descriere detaliata 270µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 14 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Rezistența DC (DCR) 14 Ohm Max
Ratingul curent 80mA Curent - saturație -