ELJ-FB270KF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB270KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-FB270KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 27UH 185MA 2.9 OHM SMD
Foi de date: ELJ-FB270KF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-FB270KF
Număr parc ELJ-FB270KF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 27UH 185MA 2.9 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6121 pcs Fișa cu date ELJ-FB270KF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie FB
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Alte nume ELJFB270KF Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 27µH
Înălțime - așezată (Max) 0.134" (3.40mm) Frecventa - Self Resonant 13MHz
descriere detaliata 27µH Unshielded Wirewound Inductor 185mA 2.9 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Rezistența DC (DCR) 2.9 Ohm Max
Ratingul curent 185mA Curent - saturație -