EEV-TG1C222M
PanasonicPanasonic
EEV-TG1C222M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-TG1C222M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD
Foi de date: EEV-TG1C222M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEV-TG1C222M
Număr parc EEV-TG1C222M Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26988 pcs Fișa cu date EEV-TG1C222M.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie TG Ripple Current @ Low Frequency 845mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE3624DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 75 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 75 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 2200µF