EEV-TG1C221P
PanasonicPanasonic
EEV-TG1C221P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-TG1C221P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Foi de date: EEV-TG1C221P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-TG1C221P
Număr parc EEV-TG1C221P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3709 pcs Fișa cu date EEV-TG1C221P.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie TG Ripple Current @ Low Frequency 175.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEVTG1C221P
PCE3622TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 300 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 220µF