EEV-HD1V220P
PanasonicPanasonic
EEV-HD1V220P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HD1V220P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Foi de date: EEV-HD1V220P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HD1V220P
Număr parc EEV-HD1V220P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6127 pcs Fișa cu date EEV-HD1V220P.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie HD-V Ripple Current @ Low Frequency 47mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 79.9mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE3344CT
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanta 4 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose