EEV-HD1J100P
PanasonicPanasonic
EEV-HD1J100P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HD1J100P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Foi de date: EEV-HD1J100P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HD1J100P
Număr parc EEV-HD1J100P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6530 pcs Fișa cu date EEV-HD1J100P.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie HD-V Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 76.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEVHD1J100P
PCE3571TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanta 2 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose